Emma Watson Prenses Mi Oluyor

 

Harry ve Hermione'nin asla bir araya gelmeyeceklerinden eminseniz bir daha düşünün: Londra, Harry Potter filmlerinin Hermione'si Emma Watson ve Büyük Britanya tahtının 4 numaralı varisi Prens Harry'nin yeni bir aşka yelken açtıkları dedikodusuyla çalkalanıyor. 

Söylentilere göre 30 yaşındaki prens, 24 yaşındaki Watson'ın rugby oyuncusu erkek arkadaşından ayrıldığını duyar duymaz ortak arkadaşlarına ikiliyi tanıştırmaları için haber salmış ve Watson'a kendisini yakından tanımak istediğini belirten bir email atmış. Bu amaç doğrultusunda arkadaşlarının düzenlediği birkaç partide bir araya gelen ve birbirinden çok etkilenen Emma ve Harry'nin görüşmeye devam ettikleri söyleniyor. 

Herhangi bir taraftan gelen bir doğrulama veya kanıt oluşturabilecek fotoğraf mevcut değil. Dolayısıyla konuyla ilgili burnumuza mis gibi uydurma haber kokusu gelse de, "ya gerçekse" demekten kendimizi alamıyor ve ne olur ne olmaz diyerek daha küçük ölçekli Avrupa kraliyet ailelerinin prenslerine şöyle bir göz gezdirmeye başlıyoruz.