Keira'yla Rouge Coco

Yıllarca Chanel Mademoiselle'in yüzü olan Keira Knightley, bu sefer Rouge Coco'yla karşımızda! Chanel, ilk görsellerini Ocak sonunda yayınladığı kampanyanın, şimdi de videolarını ortaya attı. Keira'yı tabii ki baştan aşağı Chanel'lerle ve koleksiyonun en parlak ruj renkleriyle gördüğümüz videolarda, ağzından çıkan tek sözcük "I love Coco". 

Ten rengi, kırmızı, mürdüm, mercan ve pembe tonları olmak üzere, 29 yeni rengin olduğu koleksiyon, içeriğindeki Hydraboost etkisiyle dudakları beslemeye ve nemlendirmeye and içmiş gibi görünüyor! Rouge Coco'nun en tatlı tarafı da, rujların isimlerinin Coco'nun ilham kaynakları, sevgilileri, ailesi, arkadaşları ve sevdiği sanatçılardan alıyor olması. İlham kaynakları mercan, sevgilileri dramatik kırmızı, aile fertleri nude, arkadaşları romantik pembe, sevdiği sanatçılar da mürdüm renkleriyle sembolize edilmiş.

Rujlar mağazalara girmeden önce, şuradaki testi yaparak hangisinin senin karakterine uyduğunu bulabilirsin belki de. Ten makyajını yap, rimelini sür ve 7 Mart'ta Rouge Coco'yu denemeye koş!

 

 

 

 

 

 

 

 

Manolya Fikri