2014'ün Ünlü Düğünleri

 1. PAYLAS

  1 of 20

  Annelerimizin bile "Şu George da evde kaldı, yazık" diye hayıflanmalarını duyan Clooney, çok bekletti ama sonunda "o kadın"ı buldu! Kariyer sahibi, güzel, eğitimli ve muhteşem bir gardıroba sahip olduğuna tanık olduğumuz Amal Alamuddin'le neredeyse 40 gün 40 gece süren bir düğünle evlendi. Amal'ın düğün öncesi giydiği Giambattista Valli elbise hala hafızamızdaki tazeliğini koruyor.

 2. PAYLAS

  2 of 20

  10 yıllık birliktelik ve 6 çocuktan sonra " Eh, artık zamanı geldi" diyen Jolie ve Pitt, 2014'te yollarına "evli, mutlu, çocuklu" şarkısıyla devam ettiler.

 3. PAYLAS

  3 of 20

  Poposunu görmekten çok ama çok sıkıldığımız Kim Kardashian, meşhur pozundan önce de düğünüyle de bütün kanalları bloke etmişti. Heartless gibi bir şarkıya ve muhteşem albümlere imza atan Kanye West, bu birliktelikten sonra bizdeki kredisini eritti.

 4. PAYLAS

  4 of 20

  Beyonce'nin evliliğinin üstüne kara bulutlar dağıtan, Jay-Z'yi çılgınca döven Solange, o olaylardan birkaç ay sonra "Size bunları unutturacağım tatlişler" diyerek, yılın en cool gelini olmaya karar verdi. Alan Ferguson'la evlenen Solange, gelinliğe de farklı bir bakış açısı getirdi.

 5. PAYLAS

  5 of 20

  "Bir organizasyon yapayım da, Pinterest düğün görsün" diyerek, gizli düğün panolarımızda yerini alan Lauren Conrad bu görevini layığıyla yerine getirdi. Masa dekorasyonundan duvağına, misafir hediyelerinden saçına kadar her şeyiyle ilham veren Conrad, William Tell'le evlendi.

 6. PAYLAS

  6 of 20

  Leighton'ın beyaz elbisesini gelinlik sanmayın. Adam Brody ve Leighton Meester gizlice evlenip, bunu da ustalıkla sakladıkları için onun gelinliğini görme şansına erişemedik. O.C.'nin Seth Cohen'iyle Gossip Girl'ün Blair Waldorf'u yılın en tatlı çiftlerinden biri oldu.

 7. PAYLAS

  7 of 20

  Ustaca saklanan bir düğün daha! Yıllardır genç kızların sevgilisi rolünü başarıyla sürdüren Adam Levine, birkaç VS modelini denedikten sonra Behati Prinsloo'da gerçek aşkı buldu.

 8. PAYLAS

  8 of 20

  İkon statüsüne yükselen Olivia Palermo, giyimine kendisi kadar özenen sevgilisi Johannes Huebl'la stil sahibi bir düğünle evlendi. İki parçalı Carolina Herrera gelinlik giyen Palermo'nun birkaç farklı açıdan fotoğrafını görsek, daha mutlu olabilirdik.

 9. PAYLAS

  9 of 20

  Erkek arkadaşlarımızın sevgilisi Scarlett Johansson, Eylül ayında bebeği Rose'u kucağına aldıktan sonra nişanlısı Romaine Dauriac'la evlendi. Ünlülerin standartlarına göre uzun bir süre (2 ay) bu evliliği saklayabilen Johansson'ın da düğün fotoğraflarını henüz göremedik.

 10. PAYLAS

  10 of 20

  2015'te adını daha çok duyacağımız isimlerden biri olan Eddie Redmayne, uzun zamandır birlikte olduğu Hannah Bagshawe'le bu ay evlendi.

 11. PAYLAS

  11 of 20

  Jessica Biel'e özenerek pembe Vera Wang giyen Big Bang Theory yıldızı Kaley Cuoco, Ryan Sweeting'le evlendi.

 12. PAYLAS

  12 of 20

  Diana Ross'un oğlu Evan Ross'la evlenen Ashlee Simpson, ikinci evliliğini yapan ablası Jessica Simpson'la aynı yılda "evet" demiş oldu.

 13. PAYLAS

  13 of 20

  Hollywood'un en karizmatik erkeklerinden biri olan Tom Hardy, kendisi gibi oyuncu olan ama Hardy'nin aksine vasat filmlerde oynayan Charlotte Riley'le evlendiğini ağzından kaçırmş oldu. Bu da yılın gizli kalan düğünlerinden biri.

 14. PAYLAS

  14 of 20

  İşle aşkı birbirine karıştırmayan Jeremy Renner, çocuğunun annesi Sonni Pacheco'yla evlendiğini ama işinin onları etkilemesini istemediği için gizli tuttuğunu söyledi.

 15. PAYLAS

  15 of 20

  Bir dönem High School Musical'la ergenlerin yıldızı olan Ashley Tisdale de sonunda evlilik çağına geldi. Tissdale, şarkıcı Christopher French'le Santa Barbara'da küçük bir törenle evlendi.

 16. PAYLAS

  16 of 20

  2014 Clooney'nin yanı sıra, eski sevgililerinin de evlendiği bir yıl oldu. "Ay ama artık şundan ayrılsa" dediğimiz Stacy Keibler, kendisinden bebek beklediği Jared Pobre'yle evlendi.

 17. PAYLAS

  17 of 20

  Clooney'nin bir diğer eski sevgilisi Elisabetta Canalis de, nispet yaparcasına upuzun kuyruklu gelinliği ve şirin bir törenle ortopedist sevgilisi Brian Perri'yle evlendi.

 18. PAYLAS

  18 of 20

  Jessica Simpson 4 yıllık birliktelik ve iki çocuktan sonra "Evlenmeye varım" diyerek NFL emeklisi sevgilisi Eric Johnson'la evlenip, People'a kapak oldu.

 19. PAYLAS

  19 of 20

  "As long as you love meeee"...Bu satırları söylen sarışını 90'larda büyüyenler hatırlamıştır. Çocukluk aşkımız Nick Carter da Lauren Kitt'le sessiz sedasız evlenmiş.

 20. PAYLAS

  20 of 20

  Pixie saçın en yakışmadığı ünlüler listesine bir numaradan giren Ginnifer Goodwin, yakışıklı sevgilisi Josh Dallas'la evlendi. Nisan ayında evlenen çift, Mayıs ayının sonunda ilk bebeğini kucağına aldı.

Manolya Fikri