Solange Knowles'la Uyum Eğitimi

Bugün radarımızda, orijinal düğünüyle toplumsal hafızada ‘Belalı Baldız’dan cool geline geçiş yapan Solange Knowles var. Fakat  Solange’ın muhtemelen her birini yüzlerce defa gördüğünüz üç gelinliğiyle değil, Wes Gordon 2014 Sonbahar-Kış defilesindeki son derece akılda kalıcı ama göz yormayan görünümüyle ilgileniyoruz.

Yeni klasikler arasında saydığımız desenli pantolonunun büyülü etkisini beyaz gömlekle birleştirerek günlük bir havaya sokan Solange, pantolonuyla uyum sağlayan çarpıcı göz makyajıyla tamamlayarak bizi cezbetti. Rujla ayakkabının rengini uydurmaktan epey sıkılmış olabiliriz ama pantolonla göz makyajı uyumu yepyeni bir soluk demek. 

“Ben sana onun daha güzelini evde yaparım” diyen annelerimize uymak isterseniz eğer, size birkaç parça tavsiyemiz olacak. Basit bir beyaz gömleği, parlak dokulu mavi-yeşil bir pantolonla birleştirip, bir de parlak turkuaz liner’ınızı çektiyseniz tebrikler, Solange’ın görünümünü başarıyla evde yaptınız. Anneniz (ve Maksimalist ekibi) sizinle gurur duyuyor.

Truvakar kollu beyaz gömlek, 79.95 TL, Zara. Desenli boru paça jakar pantolon, 96 TL, İpekyol. Işıltılı göz kalemi no: 03, 7.25 TL, Essence.