Olivia Palermo'yla Monokrom Bilgisi

Maksimalist editörleri olarak okuyucularımızın beğendiği ünlü görünümlerine adeta birer anne edasıyla “ben sana onun daha güzelini evde yaparım” dediğimiz köşemizde bu hafta konuğumuz zengin kızlığını başarıyla kariyere dönüştüren stil ikonu Olivia Palermo’yu konuk ediyoruz.

Paris Moda Haftası’nda sergilediği bu bordo monokrom görünümle alışık olmadığımız sularda yüzen Palermo, her zaman olduğu gibi bunun da altından kalkmayı beceriyor.

Mücevher tonlarında tonsürton bir etek-kazak ikilisiyle sade ve etkileyici bir kanvas oluşturdunuz mu işin çoğu halloldu bile. Farklı dokuları birleştirerek daha zengin bir görünüm elde etmekten korkmayın, renklerin monokromluğu sonucun kalabalık durmasını önleyecektir. Şimdi tek yapmanız gereken, minimal ama dişilik faktörü yüksek aksesuarlar ekleyip görünümünüzü tamamlamak. 

Bakın gördünüz mü, evde yapınca fıstık gibi oldu. Siz vallahi Olivia’yı da kıskandırırsınız.

Boğazlı yün kazak, 29.99 TL. Güpür kalem etek, 64.99 TL. Deri topuklu ayakkabı, 99.99 TL. Piton desenli kapaklı çanta, 54.99 TL. Güneş gözlüğü, 44.99 TL. Kristal taşlı kolye, 44.99 TL, hepsi Mango.